Шелтън след класирането за втората седмица на “Ролан Гарос”: Много съм щастлив, че го направих

Шелтън след класирането за втората седмица на “Ролан Гарос”: Много съм щастлив, че го направих

Американският тенисист Бен Шелтън говори след успеха си срещу италианеца Матео Джиганте с 6:3, 6:3, 6:4 в срещата от третия кръг на “Ролан Гарос”. Така представителят на САЩ се класира за първи в кариерата си за втората седмица от тази надпревара от “големия шлем”.

Шелтън и Тиафо продължиха напред
Шелтън и Тиафо продължиха напред

“Да имаш пет дни почивка между мачовете е съвсем друг въпрос. Мислех си да се прибера в САЩ за няколко дни, за да си почина. Ще играя тук за първи път през втората седмица на турнира. Това е единственият турнир от Големия шлем, на който все още не бях играл на 1/8-финалите. Много съм щастлив, че го направих днес”, каза Шелтън.

На 1/8-финалите Шелтън ще срещне Карлос Алкарас, който надви Дамир Джумхур от Босна и Херцеговина с 6:1, 6:3, 4:6, 6:4 за 3 часа и 12 минути игра.

Всичко най-интересно от ден 6 на "Ролан Гарос"
Всичко най-интересно от ден 6 на "Ролан Гарос"
Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Тенис

Виж всички