Вход / Регистрирай се

Ди Джанантонио: Изморен съм, имам нужда от 100-200 бири

Фабио Ди Джанантонио финишира трети в надпреварата за Гран При на Америките, за да постигне своя първи подиум в MotoGP от победата си в Гран При на Катар в края на 2023 година.

Късметът се усмихна на Пеко Баная и той спечели в Остин след падане на Маркес
Късметът се усмихна на Пеко Баная и той спечели в Остин след падане на Маркес

След финала на състезанието на „Пистата на Америките“ италианецът призна, че подиумът е дошъл и благодарение на падането на Марк Маркес малко преди средата на дистанцията. Въпреки това той заяви, че е много доволен от третата си позиция и загатна, че тази нощ в екипа на VR46 Дукати ще има голямо парти с много бира.

„Невероятно е, невероятно е, исках да го направя за себе си, за тази зима, за отбора, исках да стигна до подиума с този отбор. Той е толкова невероятно, невероятна отборна работа, какво да кажа? Изморен съм, много съм изморен. Имам нужда от поне 100-200 бири тази вечер, за да се възстановя, със сигурност отборът ще ми помогнат.

„Но да, много съм доволен. Със сигурност получихме подарък от Марк, но ей, това са състезанията. Ние сме на подиума, наслаждаваме се, скоростта се върна, Ди Джия се върна“, каза развълнуваният Ди Джанантонио след финала в Остин.

Следвай ни:

Снимки: Gettyimages

Още от Моторни спортове

Виж всички