Вход / Регистрирай се

Анджело Лоренцети остава в Перуджа до 2027 година, после може да поеме Италия за LA 2028

Италианският специалист Анджело Лоренцети поднови договора с шампиона на Италия Сър Суза Вим (Перуджа) до 2027 г.

След като пристигна в Перуджа през сезон 2023-2024, за по-малко от 2 години той вече спечели с клуба 2 Суперкупи на Италия, Купа на Италия, Световно клубно първенство и шампионската титла на Италия с Перуджа.

Важни постигнати цели, които са част от нов път на приемственост за отбора, воден от 60-годишният Анджело Лоренцети, който от началото на сезона постигна само победи и досега е непобеден в Суперлигата на Италия и в Шампионската лига.

Треньорът използва 4 прилагателни, за да опише това подновяване: щастлив, благодарен, горд и отдаден.

Щастлив: защото мога да продължа да работя на място, за което бързам сутрин и което съжалявам, че напускам вечер.
Благодарен: защото във времето и методите, с които компанията предложи подновяването, аз разпознах стойността на моята дейност и тази на персонала. По време на престоя си в Перуджа разбрах, че съм част от реалност, обичана и уважавана от всички компоненти на територията на Умбрия, знам, че това мое обновление е обещание да заслужим доверието, което президентът Джино Сирни отговори в мое лице."

“В края на този договор може ли Анджело Лоренцети да попадне в полезрението на Италианската федерация по волейбол (FIPAV) за Лос Анджелис 2028?”, пита най-популярният волейболен сайт в света и Италия - Volleyball.it.

Следвай ни:

Още от Волейбол

Виж всички