Турнир за развитие на UEFA за национални отбори U15: Уелс - България

Тен Хаг: Започнахме да показваме, че можем да играем добър футбол

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг остана доволен след победата с 2:1 над Брентфорд. "червените дяволи" отново минаха по трудния път до успеха, след като първи получиха гол, но през втората част успяха да направят обрат. Наставникът пък е доволен, че тимът му е показал че може да играе добър футбол.

"Напрежението винаги е тук, защото трябва да печелим всеки мач. Почувствахме несправедливост и я използвахме като гориво през второто полувреме. Хареса ми предствянето днес през първото и особено през второто полувреме. Всяка победа е важна. Този отбор отново показа сплотеност и борбен дух. Днес показахме решителност да отбележим голове и мисля, че точно от това имаме нужда. Започнахме да показваме, че можем да играем добър футбол. Досега все едно не играехме в правилния спорт, защото не бележехме достатъчно, не бяхме достатъчно клинични пред гола. Но днес отбелязахме брилянтни попадения и съм доволен. И двата гола бяха от висока класа и с тях тимът показа, че умее да бележи", заяви Тен Хаг.

"Когато бележиш - побеждаваш. Така си връщаш и увереността, а ние имаме нужда точно от това, защото в началото на сезона имахме някои добри мачове. Създавахме положения, но не бележехме достатъчно, а когато не печелиш мачовете си, всички стават негативни и разочаровани. Този резултат ще ни помогне, но това е само една победа и трябва да надградим над нея", допълни нидерландецът.