Звездите удариха Акулите в дузпите и остават непобедени

Далас постигна четвърта победа от началото на сезона в НХЛ след 3:2 с дузпи като домакин на Сан Хосе.

Мат Дюшен и Роопе Хинц реализираха в редовното време за тексасците, а след това Дюшен, Джейсън Робертсън и Уайът Джонстън вкараха при наказателните удари. Вратарят Джейк Отинджър направи 25 спасявания за Звездите, които са един от метирите отбора в Лигата, които нямат загуба през този сезон. Останалите са Калгари Хлеймс, Тампа Бей Лайтнинг и Уинипег Джетс.

Гостите на два пъти повеждаха във втората третина след точни изстрели на Тайлър Тофоли и Тай Деландреа, а Макензи Блекууд отрази 36 шайби, но това не беше достатъчно за първи успех на тима през сезона.

Далас постига баланс от 4-0-0 за пети път в своята история (6-0-0 през 1996-97, 5-0-0 през 2006-07 and 4-0-0 през 2010-11 and 2020-21). Нападателят на отбора Тайлър Сегин пропусна мача заради контузия в долната част на тялото. Не игра и защитникът на Матю Дъмба, а Маклин Селебрини не пътува с отбора. Той ще може да се завърне в игра в петък, когато Сан Хосе е домакин на Уинипег Джетс.