Емил Ценов: Няма да се класираме, но показваме едно достойно представяне

Халфът на младежкия национален отбор на България Емил Ценов говори след загубата на родния тим от Полша в европейска квалификация. “Лъвчетата” отстъпиха с 1:3, като Ценов вкара попадението за нашия отбор.

Мечтата за Евро 2025 приключи! Полша ни отказа с бърз обрат

“Отстъпвахме в борбата за първа топка, за втора топка, но въпреки това водехме с 1:0 след първото полувреме. Злощастно започна втората част с ранен гол, след това падна втори. Имахме шанса да изравним, но като падна и третият гол, стана тежко.

Не трябва да е така, но малките моменти влияят психически. Това са мачове, в които всеки път трябва да вземеш трите точки. В много случаи нямаш втори шанс.

В крайна сметка играем за нас. Сега правим едни успешни квалификации. Няма да се класираме, но показваме едно достойно представяне. Надявам се да извлечем максимума от следващите мачове”, заяви Ценов.