Григор Димитров и Новак Джокович застават пред медиите преди супермача помежду си

Розова долина елиминира Загорец за купата на България

Розова долина (Казанлък) надигра у дома Загорец (Нова Загора) с 3:1 в междуобластна квалификация на Югоизточна България от турнира за купата на България. Нулите не помръднаха близо час. В 8-ата минута Иво Иванов насочи с глава топката в гредата, след заучено положение. В 25-ата пък Венцислав Иванов излезе сам срещу вратаря на гостите и също уцели гредата. Селекцията на Атанас Апостолов отказа противника за четвърт час. В 55-ата минута, Иво Иванов повтори изпълнението и този път улучи целта. Венцислав Иванов пък се разписа последователно с 65-а и 70-ата минута. Пламен Иванов реализира почетното попадение за Загорец; в 85-ата минута.