Три гола и две греди за „розите“ в Карнобат

Розова долина (Казанлък) надви в Карнобат едноименния тим с 3:1. Срещата е от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Атанас Апостолов. Иво Иванов уцели гредата на домакините в 10-ата минута. След още толкова време, съотборника му Йордан Желев стори същото. Скоро обаче Никола Арнаудов улучи целта – 0:1. Светлозар Манчев възстанови равенството в 33-ата минута. Николай Георгиев стреля, вратаря изби, но Стефан Димитров с глава вкара втори гол за „розите“. След десетина минути Георгиев подаде и Арнаудов реализира третото попадение.