Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Заги: Можеше да е 5:0 за Арда и не знам второто полувреме какво щяхме да правим

Наставникът на Славия Златомир Загорчич остана недоволен от представянето на неговите футболисти при домакинското равенство (1:1) срещу Арда. Треньорът на "белите" обяви, че това е единственият двубой от началото на първенството, от който той не е доволен.

Много положения и само два гола между Славия и Арда

"Днес това, което показахме, не съм доволен от абсолютно нищо. Радваме се много на точката, която взехме. Говорихме си в съблекалнята след мача, че не можем да действаме по този начин. Можеше да е 3, 5 на нула за Арда и второто полувреме не знам какво щяхме да правим. Единствения мач, от който не съм доволен от началото на първенството, бе днес.

Не влязохме по начина, по който искахме. Нямахме агресия и самочувствие. Получихме много бързо гол. Направихме една грешка, а след нея втора, трета, четвърта и пета. Надявам се да оправим тези неща в тренировките и да постигаме по-добри резултати", каза Загорчич след двубоя.