Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Алавес излъга Сосиедад

Отборът на Алавес хвърли изненадата на 3-тия кръг в испанската Ла Лига и победи като гост с 2:1 тима на Реал Сосиедад. Това бе дебютен успех за състава от Витория-Гастейс, който успя да се изкачи до 10-ото място. Съперникът от Сан Себастиан пък допусна второ поражение и вече е 13-и, като сериозно компрометира участието си напред в шампионата и повдигна въпроса дали ще успее да повтори големите успехи от последните два сезона, когато се класира за европейските клубни турнири.

Домакините все пак започнаха по-добре мача и Брайс Мендес откри резултата в 32-рата минута, а играчите на Алавес започнаха да коват обрата в добавеното време на първото полувреме. Тогава съдията отсъди дузпа в тяхна полза и Асиер Вийялибре реализира успешно 11-метровия наказателен удар.

Крайният резултат бе оформен около четвърт час преди да изтече редовното време, като Тони Мартинес вкара в 77-ата минута и гостите се поздравиха с успеха.