Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Майорка и Севиля останаха без победа от началото на сезона

Отборите на Майорка и Севиля завършиха наравно 0:0 на „Сон Муа“ в двубоя, който даде началото на междинния 3-ти кръг в Ла Лига.

Двата тима си поделиха по едно полувреме в търсене на победно попадение. Гостите бяха по-настойчиви през първото полувреме, но блестящият Лео Роман ги отчая със своите спасявания, докато домакините сътвориха повече голови положения след почивката, но не реализираха нито едно от тях. Севиля завърши с човек по-малко на терена, тъй като в самия край на редовното време Саул Нигес си изкара директен червен картон заради невъздържана реакция след свой фал.

По този начин както Майорка, така и Севиля останаха без победа през този сезон. В първите два кръга балеарците направиха реми 1:1 с Реал Мадрид и загубиха от Осасуна с 0:1, докато андалусийците завършиха наравно 2:2 с Лас Палмас и претърпяха поражение с 1:2 срещу Виляреал.