Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Дженоа излъга Монца

Отборът на Дженоа записа минимална победа с 1:0 като гост на тима на Монца в среща от втория кръг на италианската Серия “А”. Успехът изведе временно на второ място генуезците и се изравни по точки с шампина Интер.

Единственият гол в срещата отбеляза Андреа Пинамонти в 7-ата минута от добавеното време на първата част.

След почивката гостите се отбраняваха храбро и заслужиха да се поздравят с пълния комплект точки.

Играта през повечето време бе спортсменска, като чак в добавеното време страстите се нажежиха, когато в разстояние от само пет минути на съдията му се наложи да покаже цели три жълти картона общо за съперниците, които си размениха за две спъвания и един удар с лакът.

В следващия кръг Монца гостува на Фиорентина, докато Дженоа приема Верона. И двете срещи са на 1-ви септември (неделя) с начален час 19:30 часа българско време.