Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Динамо (Киев) срази Рейнджърс в Глазгоу

Динамо (Киев) стигна до плейофите на Шампионската лига, след като отстрани Рейнджърс. Украинците спечелиха реванша от третия квалификационен кръг на Шампионската лига с 2:0 в Глазгоу и с общ резултат 3:1 продължават напред.

Шотландците останаха с човек по-малко в 50-ата минута, когато Хефте получи втори жълт картон. Малко преди края резервите Олександър Пихальонок и Назар Волошин се разписаха в рамките на две минути и решиха мача. Динамо ще спори с РБ Залцбург за влизане в същинската фаза на Шампионската лига, а Рейнджърс отива в групите на Лига Европа.

Рейнджърс имаше предимство през първата част, но не създаде много в предни позиции. Малко след почивката Хефте бе изгонен и това промени ситуацията на терена. Динамо започна да играе много повече с топката. Домакините имаха добри периоди и с 10 човека, но двете бързи попадения ги пречупиха.