Миньор продължава да се катери към върха след успех в Горна Оряховица

Миньор (Перник) записа втора поредна победа в първенството, след като надигра с 1:0 Локомотив (Горна Оряховица) в мач от четвъртия кръг на Втора Лига.

Единственото попадение за “чуковете” вкара Валентин Петров в 53-ата минута. С това халфът осигури първи три точки на Миньор като гост.

Резултати и голмайстори във Втора лига

С този успех момчетата на Христо Господинов се изравниха с Етър, Дунав и Пирин (Благоевград) на третото място с по 7 точки.

Локо (ГО) пък остава в зоната на изпадащите, тъй като в първите четири кръга записа три поражения и само една победа. Тя дойде в предишния кръг, когато “железничарите” надиграха с 2:0 Янтра в Габрово.

ЛОКОМОТИВ (ГОРНА ОРЯХОВИЦА) - МИНЬОР 0:1

0:1 Валентин Петров 53