Миньор (Перник) и Кюстендил завъртяха хикс в контрола

Миньор и Кюстендил завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна на стадиона в Перник. Преди началото на проверката "чуковете" представиха състава, на който ще разчитат през новия сезон във Втора лига.

И двете попадения в мача паднаха след почивката. Домакините поведоха в 65-ата минута, когато Калоян Йосифов засече отлично центриране на Кристиян Слишков.

Кюстендил започна контролите с категоричен успех над ЦСКА - София III

Тимът на играещия треньор Даниел Младенов успя да изравни в последните секунди, след като Александър Александров се възползва от грешка в отбрана на Миньор и оформи крайния резултат.

"Чуковете" стартират кампанията с домакинство на дубъла на Ботев (Пловдив), а за Кюстендил предстои контрола с Рилски спортист в сряда (17 юли) от 18:30 в Самоков.