Очаквайте: Григор Димитров застава пред медиите преди супершоуто срещу Новак Джокович в София

Марек с първа победа във Втора лига, спря Бела за върха

Отборът на Марек постигна първа победа през новия сезон във Втора лига. Дупничани спечелиха с 1:0 домакинството си на Беласица в мач от четвъртия кръг на надпреварата.

Единственото попадение реализира централният защитник Иван Арсов, който се разписа в 22-ата минута.

Резултати и голмайстори във Втора лига

Успехът измъкна Марек от зоната на изпадащите и сега предвожданият от Анатоли Нанков тим е на 11-а позиция. Поражението пък попречи на Беласица поне временно да се изравни по точки на върха с лидера Лудогорец II.

МАРЕК - БЕЛАСИЦА 1:0

1:0 Иван Арсов 22