Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Марек се спаси от поражение с гол в края

Отборите на Марек и Янтра (Габрово) завършиха при резултат 1:1 в сблъсък от втория кръг на Втора професионална лига.

Дублиращите отбори на Лудогорец и Ботев (Пловдив) продължават с победите във Втора лига

Гостите откриха резултата в 38-ата минута, когато Тони Иванов наказа стража на домакините. В 83-ата минута Александър Аспарухов донесе точката на Марек.

С този резултат тимът от Дупница събра две точки, а Янтра вече има своята първа в актива си.