Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Автогол зарадва Бодьо/Глимт в Полша

Бодьо/Глимт спечели с 1:0 гостуването си на Ягелония в третия квалификационен кръг на Шампионската лига и е по-близо до плейофите в за влизане в групите на турнира.

Норвежкият тим изигра много силен мачи изцяло контролираше събитията на терена. След доста пропуски, гостите си осигуриха минимален аванс в 58-ата минута, когато Адриан Диегес Гранде си вкара автогол.

Преди почивката Патрик Берг от Бодьо/Глимт беше най-близо до гола, но ударът му мина встрани от целта. Домакините от Полша действаха припряно и рядко създаваха напрежение пред вратата на Никита Хайкин.

Автоголът на Диегес Гранде още повече обърка домакините. До края на срещата те така и не успяха да поставят съперника под сериозно напрежение и дори трябва да са доволни, че не допуснаха още попадения.