Англия 1:1 Швейцария /Второ продължение/

Монтана загуби от косовари

Монтана загуби с 0:2 от косовския елитен Дрита в четвъртата си контролна среща на лагера в Банско. Тя закъсня с половин час, заради съдийската бригада,  която попаднала в задръстване заради катастрофа по пътя.

Първото полувреме бе равностойно, а след почивката косоварите вкараха два гола в разстояние само на девет минути. За монтанци Стефан Каменов пропусна да намали в 82-та мин., а след това негов шут срещна гредата.

Това бе последната проверка на Монтана в пиринския балкан. В предишните три те направиха 1:1 с румънския Политехника Яш и Крумовград и победиха с 2:1 Пирин (Благоевград).

Косоварите са на подготвителен лагер  в българския курорт, като качиха публикации в социалните мрежи част от заниманията си. Отборът е част от елитната косовска Суперлига.

Следващата седмица на 11-ти юли (понеделник) балканците ще изиграят контрола срещу друг български отбор - Арда (Кърджали).

Монтана: Юлиян Весков, Петър Атанасов, Денис Динев, Калоян Митев, Никола Борисов, Уилфред Коуакоу, Кристиян Тасков, Александър Тодоров, Владислав Цеков, Виктор Добрев, Даниел Кабанелас (Борислав Вакадинов, Костадин Илиев, Антон Тунгаров, Стефан Каменов, Илия Русинов, Филип Ежике, Симонс Фанта, Кристиян Албертов, Радослав Славчев). Треньор: Танчо Калпаков.

Снимка: Drita FC// Facebook

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!