Александер Сливка: Българите са млад отбор, но в първата част ни поставиха под напрежение

Мъжкият национален отбор по волейбол на България загуби от европейски шампион и победител във Волейболната лига на нациите през 2023 година от Полша с 1:3 гейма, в първия мач от втората седмица на Лигата на нациите във Фукуока (Япония).

Следващият двубой на тима ни е в четвъртък сутринта, отново от 09:30 часа срещу Германия.

България взе гейм и поизпоти здраво шампиона на VNL Полша

”Треньорът ни изисква много от нас, но ние искаме да сме най-добри във всеки един турнир. Българите са млад отбор, но в първата част ни поставиха под напрежение. След това бяхме стабилни да изравним и да спечелим”, заяви Александер Сливка.

“Винаги искаме да спечелим. Да подобряваме нашата игра. Сервисът ни не беше много добър. Срещу Турция трябва да подобрим представянето ни начален удар. Треньорите винаги ни казват какво да подобрим. Подкрепяте ни и чакайте още победи от нас”, добави Сливка.

Георги Татаров: Започнахме добре срещу Полша! Ще опитаме да спечелим следващата среща