Павликени отнесе Партизан, буря прекъсна мача, 15-годишен вкара

В Павликени, едноименния тим разгроми Партизан (Червен бряг) с 5:0. Срещата е от последния 30-и кръг на Северозападната Трета лига. Домакините можеха да бият с повече. Тодор Чирпанов даде тон за изразителния успех с гол, половин час след началото. Ахмед Мурад удвои в средата на втората част. Чирпанов се разписа и в 74-ата минута. Секунди по-късно се разрази буря, придружена с гръмотевици и светкавици.

Стихията принуди съдията да спре мача и да прибере футболистите от терена. След 6 минути играта беше подновена. После точен беше и Даниел Йорданов. Петото попадение реализира 15-годишния Мартин Георгиев, секунди преди края.