Ювентус (Малчика) вкара само пет пъти на Партизан (Червен бряг)

Ювентус (Малчика) надигра у дома Партизан (Червен бряг) с 5:0. Срещата е от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Вихрено начало на домакините. Мартин Милков пропиля три чисти положения за гол в началния четвърт час. После още веднъж направи същото. В 27-ата минута обаче той откри резултата.

Мартин Трифонов пък стреля и вратаря на съперника успя да избие топката в гредата. Само 120 секунди след почивката, Трифонов се разписа. Владислав Христов направи преднината категорична в 55-ата минута. 180 секунди след това, Милков вкара втория си гол. Ивайло Дюлгеров реализира петото попадение в 80-ата минута.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!