Вихър пропусна да разгроми Павликени

Вихър (Славяново) срази у дома едноименния тим на Павликени с 4:0. Срещата е от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините можеха да бият с двойно повече кадрово закъсалия съперник. Тони Паликрушев насочи топката в мрежата на гостите, но рефера не зачете попадението, отсъждайки засада.

Митко Русанов откри резултата от дузпа в 25-ата минута. В 30-ата, той се разписа за втори път. Кристиян Григоров уцели два пъти гредите на Павликени. От Вихър поискаха дузпа, за нарушение срещу Жулиен Бенков, но рефера не я свири. Малко след почивката Константин Генков направи резултата категоричен. Благовест Ленков вкара четвъртия гол, четвърт час преди края.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!