ЕВРО 2024: Румъния 0:0 Украйна

Устрем повали Доростол в голов екшън

Устрем (Дончево) надви у дома Доростол (Силистра) с 4:3. Срещата е от 29-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана равностоен мач с доста голови положения. Гостите уцелиха веднъж и гредата. Любомир Михалев им даде преднина с попадението си в 13-ата минута. Домакините направиха бърз обрат.

Иван Цачев изравни от фаул в 22-аата минута. В 28-ата пък точен беше Георги Георгиев – 2:1. Две грешки на младия Цветан Цветанов в началото на втората част доведоха до предимство за Доростол с головете на Янаки Смирнов и отново Михалев, съответно в 50-а и 55-ата минута. Цветанов обаче изкупи вината си. Първо даде голов пас на Цачев в 76-ата минута за 3:3. Секунди преди края пък се възползва от центриране на Николай Илиев и вкара победното попадение за Устрем.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!