Любо Михалев скъса мрежата на бившия си отбор Светкавица

Доростол (Силистра) надигра у дома Светкавица (Търговище) с 4:1. Срещата е от 28-ия кръг на Североизточната Трета лига. Герой за домакините е Любомир Михалев, който вкара и четирите гола във вратата на бившия си тим Светкавица. Началото обаче не предвещаваше подобен финал. Дори и с доста осакатен състав, гостите започнаха по-добре. Златин Боянов тресна гредата от фаул. В 19-ата минута Даниел Христов даде преднина в резултата на търговищкия тим. После Хасан Хасанов вкара втори гол, но рефера не го зачете, отсъждайки засада.

„Наказателната акция“ на Михалев започна в 41-ата минута с изравнителното попадение. След почивката, той реализира в 59-а, 69-а и 75-ата минута от дузпа.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!