Вход / Регистрирай се

Локомотив (Пд) освободи Томаш преди последния мач за сезона

Локомотив (Пд) освободи Томаш преди последния мач за сезона

Локомотив (Пловдив) съобщи, че Александър Томаш повече няма да води отбора. Това е станало ясно след среща на наставника с част от клубното ръководство.

"Черно-белите" уточняват, че в момента текат преговори между двете страни за разтрогването на договора. В неделя Локомотив ще бъде воден от Константин Мирчев и Христо Колев в двубоя срещу ЦСКА - София, който се явява последен за "смърфовете" през този сезон.

Крушарски: Треньорът да се променя, не аз
Крушарски: Треньорът да се променя, не аз

Ето какво написаха от "Лаута":

"Уважаеми локомотивци,

Днес се проведе среща между собственика на Локомотив Христо Крушарски, изпълнителния директор Венко Рахталиев, спортния директор Илко Пиргов, члена на борда на директорите Димитър Палазов и Александър Томаш.

След нея беше взето решение Александър Томаш да не води повече Локомотив. В момента текат преговори между клуб и старши-треньор относно разтрогването на договора.

Треньорите в спортно-техническия щаб Константин Мирчев и Христо Колев ще водят “черно-белите” в предстоящата среща с ЦСКА-София в неделя от 20:30 часа на "Лаута".

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички