Севлиево срази Вихър

В Севлиево, едноименния тим победи Вихър (Славяново) с 4:0. Срещата е от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Капитанът Добрин Петров откри резултата в 5-ата минута, завършвайки хубава атака с участието на Георги Недков и Николай Георгиев. Недков пропусна да удвои, четвърт час по-късно. Той обаче коригира мерника си в 30-ата минута за 2:0. Стилян Спасов пък уцели гредата в края на първата част. В началото на втората Иван-Йоанис Атанатос засече с глава центрирана топка от корнер и резултата стана категоричен.

Спасов вкара четвъртото попадение в средата на второто полувреме. Гостите имаха възможност да реализират почетно попадение през първите 45 минути, но севлиевски вратар Христо Лалев се справи.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!