Вихър победи Ювентус в мач с три дузпи

Вихър (Славяново) спечели у дома с 2:1 срещу Ювентус (Малчика). Срещата е от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Попаденията са от дузпи. Стана дерби. Домакините бяха по-добри през първото полувреме. Митко Русанов откри за тях в 27-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Цветан Петров. Последният реализира втората в 35-ата минута, когато вратаря на Ювентус Теодор Тодоров фаулира Благовест Ленков.

Стражът на гостите напусна терена с травма и го замени Димитър Височков. В 41-ата минута Ленков пропусна да направи резултата категоричен. След почивката, съперника владееше инициативата. В 50-ата минута Мартин Милков намали от дузпа – 2:1. Само след 5 минути Тони Паликрушев от Вихър получи втори жълт и беше отстранен с червен картон. След края на двубоя Димитър Димитров от славяновския тим отправи реплика към съдията и също получи втори жълт и червен картон.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!