Пирова победа за Черноморец (Балчик) срещу Дунав

Черноморец (Балчик) надви Дунав с 2:0 в мач от 33-тия кръг на Втора лига, но въпреки това ще изпадне от професионалния футбол. Кръг преди края на първенството отборът е на 4 точки от 14-ия в класирането Спортист (Своге).

Днес за тима на Венцислав Желев точни бяха Уилям Фонкеу, който се разписа в 33-тата минута, както и Радиян Илиев (59'), който пък реализира през второто полувреме.

Картината почти се изясни

Въпреки силния финален щурм и трите поредни победи, Черноморец ще се завърне в Трета лига през следващия сезон.

В последния кръг отборът от Балчик гостува на Септември, докато Дунав приема Литекс.