Самоубийствен хикс в Марково

2:2 приключиха в Марково, местния Сокол и Берое II (Стара Загора). Срещата е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Равенството е най-лошия резултат за двата отбора в този двубой, с оглед амбициите им за спасение от изпадане. Освен четирите гола имаше и два червени картона. Гостите започнаха по-добре.

Мирослав Георгиев ги изведе напред в резултата в 20-ата минута. Едва тогава домакините се събудиха. Заиграха по-добре и с головете на Александър Стойчев в 31-а и 38-ата минута направиха обрат – 2:1. След почивката обаче дубъла беше по-добър. Валентин Недялков изравни в 57-ата минута. В оставащото време, футболистите на Берое имаха достатъчно шансове да спечелят, но пропиляха всичките. Секунди преди края голмайстора на Сокол – Стойчев се спречка в с играч на противника. Треньорът на Берое тръгна да защити футболиста си. Реферът разреши спора с червени картони за Стойчев и Пенев.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!