Страхотен гол на Кавани измъкна Бока в последните секунди

Уругвайската звезда Единсон Кавани се превърна в герой за Бока Хуниорс, след като донесе победата с 2:1 при гостуването на Спортиво Триниденсе от груповата фаза на Копа Судамерикана. Бившият нападател на Палермо, Наполи, Пари Сен Жермен, Манчестър Юнайтед и Валенсия се разписа с майсторско изпълнение на пряк свободен удар в даденото продължение на мача. 37-годишният голмайстор прати топката неспасяемо в горния десен ъгъл на вратаря Куинонес.

Преди това Бриан Андраде бе дал аванс на парагвайците, а Николас Финал изравни с глава в 69-ата минута. Малко преди края реферът даде дузпа на Бока, която бе отменена с ВАР.

Така в 92-ата минута на мача казани с с перфектно изпълнение на фал отбеляза първото си попадение за клуба в турнира. Попадението е негово десето за сезона с екипа на “генуезките”, които са на второ място в своята група “Д” на турнира с актив от 7 точки.

Снимки: Gettyimages