Атлетик победи Локомотив II (Пловдив)

Атлетик (Куклен) спечели с 2:1 гостуването си на Локомотив II (Пловдив). Срещата е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Рангел Игнатов и Мирослав Манев бяха над всички на терена. Именно те осигуриха успеха за селекцията на Господин Мирчев. Игнатов завърши самостоятелен пробив с плътен удар и топката се укроти в мрежата на домакините в 27-ата минута. Голмайсторът асистира и за гола на Манев в 75-ата минута.

В 80-ата Васил Църцев реализира от дузпа почетното попадение за пловдивчани. Вратарят на Атлетик спаси няколко удара на локомотивци. Съотборниците му пък имаха шансове да вкарат още.