Родопа с минимален успех над Локо II (Пловдив), съперниците потрошиха гредите

Родопа (Смолян) спечели с 1:0 срещу гостуващия му Локомотив II (Пловдив). Срещата е от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Даниел Кутев подаде, Михаел Кисьов преодоля двама и реализира единственото попадение в 19-ата минута. Двамата и Теодор Стефанов уцелиха по веднъж гредите през първото полувреме.

Последният пък пропусна да вкара от два метра. След почивката пловдивчани натиснаха, а домакините заиграха по-прибрано. Даниел Маджаров тресна гредата на смолянската врата от фаул. Играч на Родопа пък се откъсна сам срещу вратаря от центъра на терена, но насочи топката в аут.

Снимка: ФК Родопа Смолян – фейсбук