Кристиян Колев ще ръководи дербито между Спартак (Варна) и Добруджа

Кристиян Колев ще ръководи дербито между Спартак (Варна) и Добруджа

Кристиян Колев получи наряд за дербито от 28-ия кръг на българската футболна Втора лига между отборите на Спартак (Варна) и Добруджа, обяви Съдийската комисия (СК) към Българския футболен съюз (БФС). Варненци са лидери в класирането с 54 точки, а Добруджа е на пето място с осем по-малко.

Вторият в класирането Септември (София) е равен по точки със Спартак и в следващия кръг играе срещу Марица в Пловдив. Този мач ще бъде ръководен от Михаел Павлов.

12 април 2024 г., петък, 15:00 ч.

Спартак 1918 - ПФК Добруджа 1919

ГС: Кристиян Николов Колев    
АС1: Йордан Петров Петров    
АС2: Георги Валентинов Стамболджиев

4-ТИ: Борис Борисов Попов                

СН: Красимир Иванов Василев     
 


13 април 2024 г., събота, 15:00 ч.

ПФК Марица 1921 - ПФК Септември Сф

ГС: Михаел Петков Павлов    
АС1: Милен Дончев Арабаджиев    
АС2: Никифор Деянов Велков

4-ТИ: Стилян Стоянов Колев                

СН: Антон Янков Терзиев     
 


13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.

ФК Марек 1915 - Дунав Русе

ГС: Георги Иванов Иванов    
АС1: Желязко Димитров Пилатов    
АС2: Атанас Димитров Пилатов

4-ТИ: Вилиян Весков Видинов                

СН: Цветан Георгиев Георгиев     
 


13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.

ОФК Беласица - ФК Струмска слава 1927

ГС: Любомир Николаев Вушовски    
АС1: Димитър Валентинов Мекушин    
АС2: Мартин Викторов Михайлов

4-ТИ: Иван Стефанов Иванов                

СН: Веселин Мишев Добриянов     
 


13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.

Бдин (Видин) - ПФК Монтана 1921

ГС: Владимир Николаев Кирилов    
АС1: Александър Христов Апостолов    
АС2: Павлин Петков Петков

4-ТИ: Антонио Тодоров Антов                

СН: Тихомир Димитров Костовски     
 


13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.

Черноморец (Бургас) - ФК Черноморец Балчик

ГС: Георги Петров Стоянов    
АС1: Цветан Гошов Горанов    
АС2: Месут Севинчев Ахмедов

4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев                

СН: Борис Димитров Борисов     
 


13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.

ОФК Янтра 2019 - ФК Литекс Ловеч

ГС: Георги Георгиев Спасов    
АС1: Георги Димчев Великов    
АС2: Иван Радославов Иванов

4-ТИ: Геро Георгиев Писков                

СН: Милко Петков Николов     
 


13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.

Спортист 2009 - ПФК Лудогорец 1945 II

ГС: Християна Красимирова Гутева    
АС1: Марин Иванов Бонев    
АС2: Венелин Павлов Иванов

4-ТИ: Валентин Любомиров Стефанов                

СН: Ивайло Серьожев Лазаров     
 


16 април 2024 г., вторник, 17:00 ч.

ЦСКА 1948 II - ОФК Спартак Пл

ГС: Светослав Иванов Лазаров    
АС1: Станимир Емилов Трифонов    
АС2: Димо Неделчев Стоянов

4-ТИ: Мартин Иванов Марков                

СН: Илко Мирославов Топалов

Последвайте каналите ни в:

Carlsberg "Домът на Феновете" е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Още от БГ Футбол

Виж всички