Родопа подчини Розова долина

Родопа (Смолян) надигра гостуващия му Розова долина (Казанлък) с 2:0. Срещата е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Данаил Бачков с оглед събитията на терена. Съперниците завършиха с по десет футболисти. След центриране от корнер, Радослав Узунов откри резултата с глава, половин час след началото.

Секунди преди почивката, съотборника му Антон Белюков се спречка със съперник и получи червен картон. В 65-ата минута Ивайло Димитров фаулира грубо играч на Родопа и беше отстранен с втори жълт и червен картон. Теодор Стефанов постави точка на спора с гол след двойно подаване с Михаел Кисьов в 71-ата минута. Още две положения пропиляха домакините.

Снимка: ФК Родопа Смолян – фейсбук