Сокол с ценни три точки

Сокол (Марково) измъкна 1:0 у дома срещу едноименния тим на Димитровград. Срещата е от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мартин Славов осигури ценния успех в 37-ата минута, когато нахлу отляво и насочи топката в мрежата. Герой на мача стана вратаря на домакините. Стефан Дафовски спаси всичко, изигравайки поредния си силен мач. Над десет положения за гол създадоха гостите. Те играха 50 минути с намален състав, защото Атанас Кръстев изрита топката в края на първата част и получи втори жълт и червен картон.

Футболистите на Сокол действаха по-затворено, а в предни позиции разчитаха на контраатаки. Имаха добри ситуации, но за пореден мач допускаха грешки в последния пас преди завършващия удар.