Припадналата футболистка на Арсенал вече е добре

Норвежката футболистка на английския Арсенал Фрида Маанум вече е добре, след като припадна при победата на тима с 1:0 над Челси на финала за Купата на лигата в неделя, разбира информационната агенция PA.

24-годишната Маанум колабира в края на второто полувреме, но веднага й беше оказана медицинска помощ и беше изнесена от терена на носилка.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Арсенал потвърди, че норвежката националка не е загубила съзнание и че се е върнала у дома с отбора. Маанум не се нуждаеше от болнично лечение, но клубът извършва тестове, за да открие причината за проблема.

24-годишната футболистка беше заменена преди попадението на Стина Блекстениус в 116-ата минута, което донесе трофея на Арсенал за втори пореден сезон.