Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

Втора поредна победа отдалечи Страсбург от опасната зона

Страсбург постигна осми успех за сезона, след като надделя с 2:0 срещу гостуващия Рен в среща от 27-ия кръг на Лига 1.

Домакините вкараха два гола в рамките на два минути, за да спечелят трите точни. Защитникът Марвин Сеная откри резултата в 71-ата минута, а само две по-късно Жереми Себас направи 2:0 след асистенция на Дилан Баква.

Страсбург е 12-и в класирането с 32 точки актив, а Рен е на осма позиция с 39.

По-рано днес Брест спечели срещу Лориен с 1:0, Тулуза се наложи над Клермон с 3:0, Монпелие победи като гост Льо Авър с 2:1, а Нант надделя над Ница с 2:1.

Пари Сен Жермен ще гостува на Марсилия в късния мач от кръга.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!