Румъния и Северна Ирландия не излъчиха победител в контрола

Отборите на Румъния и Северна Ирландия не излъчиха победител в срещата помежду си, играна на "Арена Национале" в Букурещ. Приятелският двубой завърши при резултат 1:1.

Гостите първи взеха преднина в 7-ата минута. Те организираха светкавична контраатака по дясното крило, Конър Брадли изнесе топката и подаде към Шей Чарлз, който пък продължи за Джейми Рийд, който пък прати кълбото в мрежата за 0:1.

Румъния бързо се окопити и успя да изравни в 23-ата минута Денис Ман получи дълъг пас, успя да укроти топката и стреля към вратата, като след лоша намеса на вратаря кълбото се озова в мрежата му за 1:1.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

След това домакините бяха по-активният тим и създадоха повече положения за гол, но не се възползваха от тях.

Така мачът завърши без победител, което сложи край на победната серия на Румъния от 3 поредни срещи. Следващата проверка на северните ни съседи е срещу Колумбия в Мадрид на 26 март. На същата дата и Северна Ирландия ще има контрола срещу Шотландия.