Славия нанесе изненадваща загуба на Лудогорец в Елитната група до 16 години

Славия изненада Лудогорец, след като го победи с 1:0 в среща от 19-я кръг на Елитната група до 16 години, играна на изкуствения терен в Овча купел.

През първото полувреме на терена имаше много битка и малко футбол, а чистите голови положения липсваха. “Белите” все пак стигнаха до откриване на резултата в продължението на първата част, след като Александър Бенчев засече центриране от фланга. Така почивката дойде при минимална преднина за Славия.

През втората част нивото не се промени, като първата по-сериозна опасност пред вратата на домакините дойде в 77-ата минута. Максим Минков се озова очи в очи с вратаря, но Йоан Вригазов спаси. Последва нов шанс за Лудогорец, но и Димитър Мрънков бе спрян от стража на Славия. В заключителните минути се стигна до нерви и червен картон за Боян Иванов от Лудогорец.

При този резултат дойде и последният съдийски сигнал, като по този начин Славия нанася втора загуба на Лудогорец този сезон в Елитната група до 16 години.