Брадли: Искаме да спечелим всички възможни трофеи заради Клоп

Футболистите на Ливърпул искат да изпратят по подобаващ начин мениджъра си Юрген Клоп и за тази цел са решени да спечелят всеки възможен трофей до края на сезона. Това каза бранителят на "червените" Конър Брадли. През януари Клоп обяви, че това е последният му сезон начело на Ливърпул, тъй като след осем години в клуба вече се е изчерпал. През февруари Ливърпул спечели Купата на Лигата, а тимът има реален шанс да прибави още три трофея във витрината си - титлата в Англия, ФА Къп, както и Лига Европа, където в четвъртък победи с 6:1 Спарта Прага, за да се класира за четвъртфиналите с общ резултат от 11:2.

"Клоп е единственият мениджър, когото познавам в Ливърпул. Тъжен съм от факта, че той напуска", каза след срещата 20-годишният Брадли. "Искаме да спечелим всички трофеи през този сезон, за да го изпратим по подобаващ начин", добави още младият бранител.

В неделя Ливърпул ще гостува на Манчестър Юнайтед в двубой от четвъртфиналите за купата на Англия. По-късно днес "червените" ще узнаят и името на следващия си съперник в Лига Европа.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!