Почетино: Отборът заслужаваше повече

Мениджърът на Челси - Маурисио Почетино, коментира равенството на лондончани 2:2 в гостуването на отбора на Брентфорд от 27-ия кръг на английската Премиър лийг. Според аржентинеца “сините” незаслужено са загубили две точки и е трябвало да излязат крайни победители от двубоя.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

“През първото полувреме играхме добре, наистина много добре. Контролирахме играта и създадохме положения и не допуснахме много. През второто полувреме те започнаха да играят директно и ние започнахме да губим по някои начини и допуснахме когато го направихме. Беше трудно за нас, имахме шансове, знаете шансовете да вкараме и да поведем мача, а след това, когато допуснахме втория, мисля, че показахме характер. Това е най-важното нещо, изграждането на този герой и след това трябва да го поставим в контекст. Три мача за шест дни бяха трудни и не много промени. Отборът заслужаваше повече, но за съжаление не взехме трите точки. Разочарован съм, но в някои отношения съм доволен, защото за шест дни и три мача бяха положени огромни усилията. Като цяло заслужавахме трите точки”