Георги Минчев с гол при загуба на АЕЛ за Купата на Кипър

Националът Георги Минчев се разписа при загубата на АЕЛ (Лимасол) с 1:3 срещу Аполон (Лимасол) в среща от осминафиналите в турнира за купата на Кипър.

Българският нападател се разписа от дузпа в четвъртата минута на допълнителното време на мача.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Бившият френски национал Матийо Валбуена откри резултата за Аполон четири минути преди края на първото полувреме. Португарецът Педро Маркеш направи 2:0 от 11-метров наказателен удар в 90-ата минута.

След това Минчев намали изоставането на АЕЛ с втория си гол в срещата, а Маркеш оформи крайното 3:1 в петата минута на продължението.

Бившият футболист на Локомотив (Пловдив) има два гола през настоящата кампания.

Аполон ще играе срещу АЕК (Ларнака) на четвъртфиналите в турнира.