Десетима от Марек не изпитаха проблеми в Балчик

Отборът на Марек стигна до победа с 2:0 в гостуването си на Черноморец (Балчик) в 21-вия кръг на Втора лига. Дупничани останаха с десет души на терена рано-рано в двубоя, след като Боян Стойнев бе изгонен в 22-ата минута. Това обаче не попречи на гостите да вкарат два гола и да грабната трите точки. Веселин Любомиров в края на първото полувреме (44’) и Николай Ганчев в средата на второто (70’) бяха точни за дупничани.

В генералното класиране Марек се завърна на третото място с 38 точки. Отборът е на 3 точки от първото място и на 1 от второто. Черноморец от своя страна продължава с незадоволителното си представяне и през пролетния дял. Тимът от Балчик е предпоследен с едва 17 пункта, колкото има и последния Бдин.