Айнтрахт и Бохум отново не излъчиха победител

Отборите на Айнтрахт (Франкфурт) и Бохум завършиха наравно 1:1 на “Дойчебанк Парк” в мач от 21-вия кръг на Бундеслигата. Това е трето поредно реми с този резултат в срещите между двата тима.

И двете попадения паднаха в рамките на няколко минути. В 14-ата минута Омар Мармуш получи топката от Фарес Чаиби, преодоля противниковия вратар и успя да я добута във вратата, с което даде аванс на “орлите”. Само три минути по-късно обаче гостите изравниха чрез Моритц Брошински, чийто шут претърпя гол рикошет в крака на противников играч. До края на мача домакините имаха по-чистите положения, а техният опонент по-многобройните възможности, но никой не успя да стигне до победно попадение.

След осмото си шампионатно равенство през сезона Айнтрахт запази 6-ата си позиция в класирането с актив от 32 точки, а десетото равенство на Бохум в първенството остави тима на 14-ото място с 22 пункта.

Снимки: Imago