Иско изведе Бетис до труден успех над Гранада

Бетис постигна трудна победа с 1:0 над Гранада в домакинството си от 20-ия кръг на Ла Лига. Севилци доста се поизмъчиха докато успеят да пречупят своя съперник, а това стана благодарение на гол на ветерана Иско в 76-ата минута.

Домакините на "Бенито Вийямарин" имаха инициативата и не спираха да атакауват, но голът така и отказваше да падне.

В 76-ата минута обаче при едно разиграване след корнер Иско комбинира с Марк Рока и с удар по земя успя да промуши топката през краката на вратаря за 1:0.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Гранада обаче за малко да развали настроението на феновете по стадиона и да възстанови равенството в 82-рата минута. Матиас Аресо получи пас на скорост зад защитата и реализира, но голът не бе зачетен заради засада.

Така Бетис все пак се поздрави с победата и събра актив от 31 точки, като заема 7-ото място в класирането. Гранада пък остава на предпоследната 19-а позиция с 11 точки до момента.

Снимки: Gettyimages