Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Четвърта поредна загуба за националките по водна топка на Европейското

Националният отбор на България по водна топка за жени допусна четвърта поредна загуба на Европейското първенство в Айндховен (Нидерландия).

Ватерполистките, водени от руския специалист Антон Древал, загубиха от Румъния с 6:18 в спор за разпределение на местата от 13 до 16-о.

За България по два гола вкара Анна Гешева и Рени Руменова, а по един добавиха Цветелина Бижева и Ивет Димитрова.

В груповата фаза българките отстъпиха последователно на Германия с 9:29, Великобритания с 6:19 и Словакия с 8:23.

Националният отбор по водна топка за жени, който участва за първи път на Европейско първенство за първи път след 16-годишно прекъсване, излиза утре в последния си мач от шампионата в спор за 15-16-о място с тима на Словакия.