Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Постекоглу: Сити можеха да ни отнесат, имаме късмет, че се задържахме в мача

Мениджърът на Тотнъм Анте Постекоглу призна превъзходството на Манчестър Сити, но изрази задоволство, че неговият тим успя да стигне до равенство 3:3 в гостуването си на английския шампион.

Тотнъм отново създаде проблеми на Манчестър Сити и Гуардиола, шампионите с трето поредно равенство

“Това беше зрелищен мач. Имахме късмет, че се задържахме в него до почивката. Сити можеха да ни отнесат в този период. Ситуацията наподобяваше малко на това, което ни се случи срещу Астън Вила преди седмица. Ние обаче устискахме, като второто полувреме беше много по-добро за нас с доста повече контрол и вяра в отбора. Накрая бяхме възнаградени за това, което е страхотно за момчетата. Характерът ни е налице през целия сезон. Последните няколко резултата малко го скриха, но сме в намален състав. Помолих играчите да действат на непознати за тях позиции, но въпреки това показахме приличен футбол.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Мисля, че демонстрираме характер през целия сезон, но определено се нуждаехме от него днес. Сити е невероятен тим и в някои случаи просто трябва да се задържиш в мача както направихме днес. Не бяхме близо до нашето ниво и в Сити бяха отговорни за това. Те са невероятни, поставят те под натиск и не са загубили много мачове на “Етихад”. През второто полувреме имахме повече вяра в себе си и в отбора, който искаме да бъдем, като успяхме да си пробием път обратно в двубоя. Ако не друго, подобен мач дава на играчите повече самоувереност”, коментира Постекоглу след зрелищното реми.

Снимки: Imago