Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Рабио се смя последен след конфликт с футболист на Монца

Късната драма на мача между Монца и Ювентус в петък вечер доведе и до напрежение между двама от футболистите. Гостите водеха с 1:0 до втората минута на добавеното време на втората част, когато “червените” изравниха за 1:1.

При бурната радост от попадението на Валентин Карбони неговият съотборник Роберто Галярдини застана демонстративно пред Адриен Рабио от Юве и му се подиграваше.

Мачът обаче не беше завършил и в оставащите няколко минути торинци успяха да стигнат до победен гол, дело на Федерико Гати след асистенция на Рабио.

След мача халфът на Юве качи в Инстаграм снимка от момента с Галярдини и написа следното: “Научи се винаги да бъдеш скромен. Защото всичко може да се случи, докато съдията не е дал край на двубоя. Помни това”.

Галярдини е бивш състезател на Интер и това може допълнително да го е мотивирало. Иначе в изминалата среща Рабио вкара първото попадение за Ювентус, преборвайки точно Галярдини при борбата за висока топка.