Исак след пропуснатата победа на Нюкасъл срещу ПСЖ: Започнахме да се защитаваме твърде рано

Нападателят на Нюкасъл Александър Исак смята, че причината за ремито в гостуването на Пари Сен Жермен в 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига е, че англичаните са се отдръпнали в защита прекалено рано.

Дузпа в добавеното време спаси ПСЖ от загуба

Именно шведският национал даде аванс на “свраките” през първото полувреме, но двубоят завърши 1:1, тъй като домакините стигнаха до изравняването в осмата минута на добавеното време след спорна дузпа, реализирана от Килиан Мбапе.

„Жалко е да пропуснеш победата в последните секунди. Започнахме да се защитаваме твърде рано, но се гордея с нашия отбор. Нюкасъл винаги се стреми да побеждава. Тази точка може да играе важна роля в бъдеще. В последния кръг имаме цел. Знаем за какво се борим“, заяви Исак след срещата.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

ПСЖ има 7 точки и остана на второ място в група F, в която му остана гостуване на лидера Борусия (Дортмунд), който е с 10 пункта и вече се класира за осминафиналите. Нюкасъл е трети с 5 точки, като ще приеме Милан, който е със същия актив, в последния кръг от груповата фаза на турнира.

Всички късни мачове от Шампионската лига в комбинирано предаване, напълно безплатно и достъпно за всички! Всички голове, картони, спорни ситуации и консултации с VAR само на клик разстояние! Да, на платформата Champions TV, която по традиция стриймва най-интересното на живо от късните мачове в сряда вечер!

Снимки: Imago